zdarzenia

 Zestawienia 2019

Poniżej zestawienie szczegółowe zdarzeń zarejestrowanych i zgłoszonych przez pracowników ZOSM od stycznia do sierpnia 2019 roku.

ZOSM ZESTAWIENIE ZDARZEŃ 2019

 

 

Wrzesień 2019

W dniu 30 września 2019 roku o godzinie 02:21 przy ulicy Sobieskiego operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę piszącego po przyczepie czarnym sprayem. O fakcie został powiadomiony oficer dyżurny KP Wilanów.

W dniu 29 września 2019 roku o godzinie 02:35 przy Metrze Centrum operator monitoringu miejskiego zauważył szarpaninę pomiędzy kobietą i mężczyzną. Mężczyzna uderzał kilkakrotnie kobietę i ciągnął ją za włosy. O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP I. W wyniku interwencji policji para rozeszła się.

W dniu 29 września 2019 roku o godzinie 12:01 przy pomniku Lotników operator monitoringu miejskiego zauważył cztery osoby jeżdżące na deskorolkach. Powiadomiony został oficer dyżurny Straży Miejskiej.

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 04:59 przy ulicy Oleandrów operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn malujących śmietnik i następnie elewacje budynku. O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP I. Mężczyźni oddalili się przed przybyciem patrolu policji.

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 03:30 przy ulicy Chruściela przed sklepem nocnym operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn bijących innego mężczyznę. Interwencja załogi policji.

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 22:40 przy ulicy Górczewskiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn zażywających narkotyki. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP IV- sprawców zatrzymano

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 01:54 operator monitoringu miejskiego zauważył leżącego w poprzek na torach kolejowych mężczyznę, który palił papierosa. Natychmiast został powiadomiony oficer dyżurny KP Wawer. Do czasu przyjazdu policji i pogotowia mężczyzna leżał na torach. Został zabrany do izby wytrzeźwień, a następnie miał zostać przebadany przez psychologa.

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 00:41 przy ulicy Brazylijskiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę kilku młodych nietrzeźwych mężczyzn. Jeden z nich urwał lusterko w zaparkowanej wzdłuż chodnika Toyocie. O powyższym fakcie został powiadomiony oficer dyżurny KRP VII, który na miejsce zdarzenia wysłał patrol policji, sprawca został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu.

W dniu 28 września 2019 roku o godzinie 14:55 przy ulicy Górczewskiej operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który przewraca innego mężczyznę na chodnik i następnie kopie go po głowie. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP IV.

W dniu 27 września 2019 roku o godzinie 23:31 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn. Jeden z nich zażywał środki odurzające, które dostał od mężczyzny stojącego razem z nim. O zdarzeniu został poinformowany dyżurny KRP VII.  Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol.

W dniu 23 września 2019 roku o godzinie 11:25 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę bijącego kobietę. Mężczyzna oddala się, a za nim podąża kobieta, którą po chwili zostaje uderzona pięścią w twarz przez inną kobietę. O zaobserwowanym zdarzeniu został poinformowany radiooperator KRP VII. Interwencja policji o godzinie 11:33.

W dniu 22 września 2019 roku o godzinie 04:32 przy ulicy Brzeskiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę awanturujących się mężczyzn. Pomiędzy dwoma z nich dochodzi do bójki, pozostali mężczyźni rozdzielają walczących. Najbardziej agresywny z mężczyzn oddala się w kierunku ulicy Ząbkowskiej i zaczyna kopać w zaparkowane tam samochody i skrzynkę gazową. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VI, który skierował na miejsce zdarzenia patrol. Na widok radiowozów policyjnych grupa wbiegła w bramę, a najbardziej agresywny mężczyzna oddalił się w kierunku ulicy Targowej, gdzie został ujęty przez funkcjonariuszy.

W dniu 22 września 2019 roku o godzinie 03:31 pryz ulicy Tarchomińskiej operator monitoringu miejskiego podjął obserwację mężczyzn stojących przy samochodzie marki Opel. Mężczyźni kilkakrotnie wsiadali i wysiadali do tego pojazdu, po chwili jeden z mężczyzn wysiadł z auta i podszedł do zaparkowanego samochodu marki Volkswagen i najpierw wyłamał prawe boczne lusterko, a następnie przy pomocy trzymanego w dłoni przedmiotu zbił przednią szybę. Po dokonaniu aktu wandalizmu wsiadł do odjeżdżającego Opla, którego numery rejestracyjne nagrano dalszej części obserwacji. O powyższym fakcie został powiadomiony oficer dyżurny KRP VI. Przy pomocy operatora z innego centrum oglądowego prześledzono trasę przejazdu Opala.

W dniu 21 września 2019 roku o godzinie 02:53 przy ulicy Targowej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy wchodzą na dach zaparkowanego samochodu osobowego i po nim skaczą. O powyższym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP IV.

W dniu 21 września 2019 roku o godzinie 3:19 na przystanku autobusowym przy ulicy Foksal operator monitoringu miejskiego zauważył grupę mężczyzn a następnie kłótnie, która przerodziła się w bójkę. Poszkodowany był uderzany pięściami kopany. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KRP I. Interwencja policji, sprawcy zostali zatrzymani a poszkodowanemu została udzielona pomoc medyczna przez wezwane pogotowie ratunkowe.

W dniu 21 września 2019 roku o godzinie 08:51 operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę pchającego pojazd typu „melex”, po kilku próbach i pomocy przechodniów udało mu się wjechać na chodnik po czym, zaczął poruszać się w kierunku Ronda de’Gaulla, gdzie zatrzymała go załoga policji. Po przewiezieniu mężczyzny na komendę okazało się, że posiada przy sobie narkotyki, jest po alkoholu i pojazd, który prowadził został przez niego wcześniej skradziony.

W dniu 15 września 2019 roku o godzinie 23:26 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyzn pomiędzy, którymi doszło do szarpaniny, a następnie jeden z panów podduszał drugiego, zaciskając mu ręce na szyi. Mężczyzna upadł nieprzytomny na chodnik. O zaistniałej sytuacji została powiadomiona Straż Miejska, interwencja patrolu o godzinie 23:35.

W dniu 13 września 2019 roku o godzinie 06:20 przy ulicy Grójeckiej operator monitoringu miejskiego zauważył jak do śpiącego mężczyzny podeszło dwóch mężczyzn, jeden z nich wyjął śpiącemu z kieszeni telefon komórkowy. Obydwaj mężczyźni oddalili się na przystanek i odjechali w kierunku Śródmieścia. O zdarzeniu zastał poinformowany oficer dyżurny, który przekazał informacje i rysopisy sprawców dyżurnemu KRP Śródmieście.

W dniu 08 września 2019 o godzinie 19:30 przy skrzyżowaniu Solidarności i Alei Jana Pawła II operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy młodymi mężczyznami. Powyższe zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu KRP IV

W dniu 07 września 2019 roku o godzinie 2:20 przy ulicy Skarbka z Gór na pętli autobusowej operator monitoringu miejskiego zaważył śpiącego mężczyznę, przy którym stał plecak. Po chwili podszedł drugi mężczyzna i zabrał śpiącemu plecak oddalając się,  przeglądając zawartość plecaka. Operator zawiadomił  oficera policji.  Patrol zatrzymał oddalającego się mężczyznę i obudził nicniewiedzącego i jeszcze śpiącego okradzionego mężczyznę.

W dniu 03 września 2019 roku o godzinie 20:10 przy ulicy Grochowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył śpiącego mężczyznę na parapecie okiennym. Do mężczyzny podeszła kobieta, zdjęła mu zegarek z ręki, przeszukała kieszenie spodni, wyjęła znajdujące się tam pieniądze. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 03 września 2019 roku o godzinie 01:35 przy pętli autobusowej w Alei Krakowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył starszego mężczyznę, który szedł pasem ruchu, stwarzając zagrożenie dla jadących samochodów. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony dyżurny Straży Miejskiej.

W dniu 02 września 2019 roku o godzinie 20:01 na rondzie Wiatraczna operator monitoringu miejskiego zauważył nietrzeźwego mężczyznę podpalającego uliczne śmietniki. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Straży Miejskiej.

W dniu 02 września 2019 roku o godzinie 18:10 przy ulicy Inżynieryjnej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę młodzieży szkolnej. Jeden z chłopców miał przy sobie pałkę teleskopową, którą kilka razy uderzył swojego kolegę.

Sierpień 2019

W dniu 30 sierpnia 2019 roku o godzinie 10:29  na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Wrocławskiej operator monitoringu miejskiego zauważał pożar samochodu, który stał na parkingu. O powyższym fakcie został poinformowany oficer dyżurny. Doszło do wybuchu samochodu, który przewoził butlę z gazem. Na miejsce przybyły służby ratownicze.

W dniu 30 sierpnia 2019 roku o godzinie 00:26 przy ulicy Grochowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył sześcioosobową grupę mężczyzn, którzy podeszli do samochodu marki Fiat. Jeden z mężczyzn otworzył niezabezpieczone drzwi, a dwóch pozostałych mężczyzn zaczęło bujać samochodem na boki. O zaistniałej sytuacji operator powiadomił oficera dyżurnego policji KRP VII, który na miejsce zdarzenia wysłał załogę.

W dniu 28 sierpnia 2019 roku o godzinie 00:47 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn jak weszli na wiatę przystanku autobusowego i zaczęli skakać po dachu. Interwencja załogi policji.

W dniu 28 sierpnia 2019 roku o godzinie 06:05 przy ulicy Ząbkowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył jak mężczyzna w pozycji siedzącej śpi na doniczce. Zdarzenie zostaje zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji.  Po siedmiu minutach przejeżdżający rowerem miejskim inny mężczyzna zabiera śpiącemu plecak. O godzinie 6:20 kolejny mężczyzna podchodzi do śpiącego i sprawdza jego kieszenie.

W dniu 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 02:30 przy Alei Krakowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy wybijali szyby w budynku. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony dyżurny KP Włochy. Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol policji. Jeden z nich został odwieziony do szpitala z obrażeniami ręki.

W dniu 26 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:22 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który ukradł telefon komórkowy innemu mężczyźnie. O wyżej wymienionej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KRP VII. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol.

W dniu 26 sierpnia 2019 roku o godzinie 12:52 operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę , który na Placu Szembeka spożywa alkohol i następnie zasypia na ławce. Na zewnątrz panowała wysoka temperatura operator powiadomił Straż Miejską. Mężczyzna został wylegitymowany, pozostał na ławce.  Mężczyzna po raz drugi zasypia /na pełnym słońcu/ tym razem pozostawiając obok siebie nieschowany portfel. Po chwili  dwoje kolejnych mężczyzn kradnie mu portfel. Operator prowadził dalszą obserwację  mężczyzn,  do czasu ujęcia sprawców kradzieży przez policję,  informując na bieżąco o trasie ich odejścia.

W dniu 25 sierpnia 2019 roku o godzinie 10:10 na Placu Grzybowskim operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę wyrywającego metalowe słupki. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP I. Patrol policji zatrzymał podejrzanego.

W dniu 24 sierpnia 2019 roku o godzinie 23:40 przy ulicy Marymonckiej  obok sklepu ABC operator monitoringu miejskiego zauważył trzech bijących się mężczyzn, z których jeden został uderzony szklaną butelką w głowę, poszkodowany upadł na ziemię, napastnicy w tym czasie oddalili się. Zdarzenie zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji.

W dniu 24 sierpnia 2019 roku o godzinie 02:06 przy ulicy Wojciechowskiego operator monitoringu miejskiego zauważył dwie osoby poruszające się na rowerach całą szerokością jezdni i chodnika. Po przejechaniu krótkiej odległości, przewracają się. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Ursus. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala (para pod wpływem alkoholu).

W dniu 21 sierpnia 2019 roku o godzinie 17:26 przy ulicy Kordeckiego i Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który złapał za głowę i popchnął przypadkowo przechodzącą kobietę. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony operator Straży Miejskiej, który na miejsce zdarzenia wysłał patrol.

W dniu 20 sierpnia 2019 roku o godzinie 6:38 przy ulicy Górczewskiej operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy czterema mężczyznami. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny policji. Na miejsce wysłany został patrol i karetka pogotowia (jedna osoba zatrzymana i jedna osoba przewieziona do szpitala).

W nocy z 17/18 sierpnia 2019 roku przy ulicy Targowej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, którzy kopią, biją i ciągną trzeciego młodego chłopaka. Około godziny 23:50 mężczyźni przemieścili się na przystanek tramwajowy Ząbkowska 03, gdzie dale trwała bójka. Jeden ze sprawców trzymał w ręku telefon i karty płatnicze poszkodowanego. Około godziny 00:50 do mężczyzn podeszli ubrani po cywilnemu policjanci i zabrali wszystkich do radiowozu.

W dniu 18 sierpnia 2019 roku o godzinie 2:30 przy ulicy Grójeckiej 81/87 operator monitoringu miejskiego zauważył czterech mężczyzn i dwie kobiety. Po chwili jeden z mężczyzn podszedł do budynku i zdjął flagę państwową. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP III. Po interwencji policji sprawca odwiesił flagę na swoje miejsce.

W dniu 11 sierpnia 2019 roku o godzinie 4:00 na skrzyżowaniu ulic Kopińska- Grójecka, operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który kopnął w skrzynkę sterującą kamerą monitoringu. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu KRP III. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji, okazał się osobą poszukiwaną- nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego.

W dniu 04 sierpnia 2019 roku o godzinie 03:49 przy ulicy Targowej 73 operator monitoringu miejskiego zauważył grupę mężczyzn, którzy wynosili jedną nietrzeźwą osobę z podziemia metra. Po chwili pomiędzy kilkoma mężczyznami wywiązała się bójka. O powyższej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KRP VI, który na miejsce zdarzenia skierował załogę policji. Interwencja policji  oraz zespół pogotowia ratunkowego.

W dniu 04 sierpnia 2019 roku o godzinie 03:05 przy PKP Włochy operator monitoringu miejskiego zauważył jak dwóch mężczyzn wyłamało roletę zabezpieczającą kiosk. Jeden z włamywaczy wszedł do środka i po chwili podał drugiemu mężczyźnie worek z ukradzionym towarem. Po kilku minutach mężczyźni uciekają razem z zabranymi rzeczami wzdłuż torów nad tunelem i znikają za budynkiem. O zdarzeniu został poinformowany KRP Włochy.

W dniu 01 sierpnia 2019  roku o godzinie 3:30 przy szkole podstawowej na ulicy Radzymińskiej operator monitoringu miejskiego zauważył jak, dwóch mężczyzn dotkliwie skopało trzeciego mężczyznę (byli bardzo agresywni). Został niezwłocznie powiadomiony oficer dyżurny policji. Sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia, przed przybyciem patrolu.

W dniu 01 sierpnia 2019 roku o godzinie 23:43 przy stacji rowerów na ulicy Inżynierskiej operator monitoringu miejskiego zauważył młodego mężczyznę jak stara się wyrwać rower ze stacji, po nieudanej próbie wyrywa siodełko z roweru, chowa je pod bluzę i ucieka z miejsca zdarzenia. W tym samym czasie nadjeżdża patrol policji z ulicy Stalowej.

Lipiec 2019

W dniu 29 lipca 2019 roku o godzinie 2:15 przy ulicy Sobieskiego na przystanku autobusowym operator monitoringu miejskiego zauważył grupę czterech młodych osób, po chwili jeden z mężczyzn wyszedł za przystanek autobusowy i kopnięciem rozbił szybę. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny, który na miejsce zdarzenia wysłał załogę. Po przyjeździe na miejsce patrolu policji, mężczyzna uciekł w kierunku pobliskich bloków. Po kilku minutach pojawił się po drugiej stronie ulicy, gdzie został rozpoznany i zatrzymany przez patrol.

W dniu 28 lipca 2019 roku o godzinie 23:45 przy ulicy Grochowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył trzech pijanych mężczyzn, z których jeden zaczął się obnażać i następnie kopać w zaparkowany samochód po czym wyjął metalowy wkład od kosza na śmieci i rzucił nim dwukrotnie na jezdnię. Interwencja patrolu policji.

W dniu 28 lipca 2019 roku o godzinie 3:19 przy ulicy Targowej  operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę wbiegającego na środek jezdni i zatrzymującego autobus miejski, uniemożliwiając mu przejazd, następnie odgiął wycieraczkę przedniej szyby i wrócił na chodnik, o godzinie 3:21 ponownie wybiegł na jezdnię i zatrzymał samochód oraz skuter. Interwencja policji.

W dniu 27 lipca 2019 roku o godzinie 18:00 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył napastnika, który podczas bójki ugodził innego nieznanego mężczyznę. Na miejsce zdarzenia przyjechała powiadomiona wcześniej- Straż Miejska, która zatrzymała mężczyznę. W trakcie przeprowadzanych czynności patrol ujawnił przy zatrzymanym ostre narzędzie w postaci bagnetu. Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji.

W dniu 27 lipca 2019 roku o godzinie 00:30 przy ulicy Wojciechowskiego pod sklepem nocnym operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn pijących alkohol i następnie odjeżdżających białym BMW w kierunku ulicy Zagłoby. Powyższe zdarzenie zostało zgłoszone dyżurnemu KP Ursus.

W dniu 25 lipca 2019 roku o godzinie 12:05 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch małoletnich chłopców -wiek około 10-12 lat na stacji Veutrilo przy ulicy Inżynierskiej. Jeden z nich zaczął niszczyć kastetem pompkę rowerową. Następnie starali się wyrwać rowery ze stacji. Jak to im się nie udało zaczęli niszczyć i wyrywać reklamy z rowerów. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny policji.

W dniu 25 lipca 2019 roku o godzinie 03:20 przy ulicy Grochowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył jak mężczyzna zrywa drugiemu złoty łańcuch z szyi. Został powiadomiony oficer dyżurny KRP VII, który wysłał na miejsce zdarzenia patrol.

W dniu 25 lipca 2019 roku o godzinie 01:22 operator monitoringu miejskiego zauważył Toyotę Corollę poruszająca się bez włączonych świateł. O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer policji. Po zatrzymaniu samochodu przez patrol i przebadaniu alkomatem okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu.

W dniu 22 lipca 2019 roku o godzinie 00:40 operator monitoringu miejskiego zaobserwował kradzież plecaka przy ulicy Świętokrzyskiej przez grupę (dwóch mężczyzn i kobietę). Osoby zniknęły z pola widzenia kamer. O godzinie 02:23 operator zauważył grupę ponownie i obserwował ją do momentu zatrzymania przez patrol policji.

W dniu 20 lipca 2019 roku o godzinie 00:45 pod barem na ulicy Brzeskiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę agresywnych mężczyzn rozebranych do pasa, uczestniczących w bójce (ochrona lokalu nie dawała sobie rady z uspokojeniem uczestników zajścia). Oficer dyżurny wysłał na miejsce zdarzenia załogi trzy policji.

W dniu 20 lipca 2019 roku o godzinie 15:41 na ulicy Radzymińskiej operator monitoringu miejskiego zauważył mocno pobudzonego mężczyznę, zachowującego się nienaturalnie- jak przy przechodzeniu przez pasy wyciąga spod koszulki broń i kieruje ja do góry. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 16 lipca 2019 roku o godzinie 23:50 przy ulicy Wałbrzyskiej 21 operator monitoringu miejskiego zauważył jak młody mężczyzna będący w towarzystwie innego mężczyzny i kobiety dokonuje pobicia przypadkowego przechodnia. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP II.  Sprawcy oddalili się z miejsca pobicia- w kierunku ulicy Niedźwiedziej. Zostali zatrzymani przez patrol o godzinie 00:11.

W dniu 06 lipca 2019 roku o godzinie 1:25 operator monitoringu miejskiego zauważył osobę zrywającą gałęzie z krzewu i chowającą je do plecaka, drugi z mężczyzn zaczyna szarpać i kopać sprawcę niszczenia zieleni. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny policji.

W dniu 6 lipca 2019 roku o godzinie 2:53 przy ulicy Bitwy Warszawskiej operator monitoringu miejskiego zauważył samochód VW Golf jadący z dużą prędkością, który wjechał na pas zieleni pomiędzy jezdniami, przejechał skrzyżowanie aby zwolnić i zjechać na pobocze, gubiąc po drodze części z pojazdu. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP III. Interwencja załogi. W trakcie interwencji okazało się że w w/w pojeździe znajdują się środki odurzające i sam kierowca jest pod ich wpływem.

W dniu 4 lipca 2019 roku o godzinie 12:04 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył cztery młode osoby dewastujące rowery miejskie, z informacji uzyskanych od operatora Verturillo trzy rowery powinny znajdować się na „stacjach”, w/w osoby posiadały rowery nielegalnie. O zaistniałej sytuacji powiadomiony został operator Straży Miejskiej, który na miejsce zdarzenia wysłał patrol. Cztery osoby zostały zatrzymane wraz z rowerami, na miejsce został wysłany patrol policji.

W dniu 02 lipca 2019 roku o godzinie 00:30 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył przy sklepie monopolowym jak młodzi nietrzeźwi mężczyźni wywracają i rzucają kosze na śmieci, a jeden z nich kopie w drzwi sklepu. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 2 lipca 2019 roku na przystanku autobusowym operator monitoringu miejskiego zauważył osobę leżącą na ławce. Zdarzenie zostało zgłoszone operatorowi dyżurnemu, po przybyciu patrolu policji okazało się, że mężczyzna był poszukiwany.

Czerwiec 2019

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 4:43 operator monitoringu miejskiego zauważył na Dworcu Śródmieście bójkę dwóch mężczyzn /z grupy ośmiu osób/. O powyższym fakcie został poinformowany oficer dyżurny KRP I.

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 3:17 przy ulicy Powstańców Śląskich operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn, z których jeden wchodził na maskę samochodu, a drugi na dach oraz  kopał szyby tego auta. Trzeci z mężczyzn robił zdjęcia. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny, który wysłał na miejsce zdarzenia nieoznakowaną załogę policji.

W dniu 25 czerwca 2019 roku o godzinie 23:43 na kamerze obserwującej Dworzec Śródmieście operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę trzymającego w ręce nóż, mężczyzna przemieszczał się na zmianę wyjmując i chowając nóż, tak aby wszyscy widzieli co trzyma w dłoni. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I. W wyniku interwencji patrolu policji, mężczyznę zatrzymano i przewieziono do szpitala psychiatrycznego, w wydychanym powietrzu miał 0,8 mg alkoholu.

W dniu 22 czerwca 20109 roku o godzinie  8:41 przy skwerze  u zbiegu ulic Orląt Lwowskich i Wojciechowskiego operator monitoringu miejskiego zauważył pięciu mężczyzn spożywających alkohol. Jeden z nich zachowywał się agresywnie, szarpał i przepychał się z dwoma mężczyznami. Po chwili uderzył w głowę młoda kobietę. Zgłoszenie zostało przekazane oficerowi dyżurnemu.

W dniu 23 czerwca 2019 roku o godzinie 8:25 przy Bulwarach Wiślanych operator monitoringu miejskiego zaobserwował jak dwóch mężczyzn bije siedzącego na ławce mężczyznę. Operator poinformował oficera dyżurnego o zaistniałym zdarzeniu.

W dniu 23 czerwca 2019 roku przy ulicy Modlińskiej na przystanku autobusowym Białołęka Ratusz 02 w kierunku Legionowa operator monitoringu miejskiego zauważył grupę osób (3 mężczyzn i 1 kobietę). Jeden z mężczyzn dzieli na ławce środki odurzające i  następnie każda z osób wciąga swoją część. Kobieta wchodzi na ruchliwą jezdnię, stwarzając zagrożenie dla ruchu drogowego. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny policji.

W dniu 22 czerwca 2019 roku o godzinie 4:44 przy ulicy Wojciechowskiego operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. Po chwili mężczyźni przewracają się na ziemię,   jeden  z nich zaczyna podduszać drugiego. O zajściu niezwłocznie został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 19 czerwca 2019 roku o godzinie 3:15 operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn, z których jeden podnosi dużą gałąź i wyrzuca ją na środek jezdni. Niezwłocznie został poinformowany operator Straży Miejskiej /o godzinie 3:18 przejeżdżająca na  sygnałach świetlnych załoga policji zatrzymała się i usunęła gałąź/. Obserwacja dalsza przez operatora monitoringu miejskiego- na ulicy Dobosza- ten sam mężczyzna przekręca znak nakazu umiejscowiony na środku skrzyżowania, następnie skacze na dach zaparkowanego samochodu –po zejściu z samochodu mężczyzna /na skrzyżowaniu ulic Opaczewskiej i Szczęśliwieckiej/ przekręca dwa znaki drogowe nakazu. Mężczyzna został zatrzymany przez załogę Straży Miejskiej i przekazany załodze policji, która przejęła sprawę.

W dniu 19 czerwca 2019 roku o godzinie 4:55 na ulicy Nowy Świat operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy czterema mężczyznami. O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP I. Mężczyźni rozeszli się przed przybyciem patrolu policji

W dniu 17 czerwca 2019 roku o godzinie 19:36 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który po spożyciu alkoholu wsiada na rower i odjeżdża w kierunku ulicy Szaserów. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony radiooperator KRP VII, który na miejsce zdarzenia wysłał załogę policji.

W dniu 16 czerwca 2019 roku o godzinie 00:24 w pobliżu Metra Centrum operator monitoringu miejskiego zauważył kilku szarpiących się mężczyzn. Mężczyźni oddalili się alejką za wejściem do metra, następnie doszło pomiędzy nimi do bójki. O zaistniałym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I. Interwencja załogi policji.

W dniu 16  czerwca 2019 roku o godzinie 0:50 operator monitoringu miejskiego zauważył na przystanku autobusowym przy ulicy Puławskiej śpiącego mężczyznę, do którego podszedł młody mężczyzna i zaczął przeszukiwać kieszenie, najpierw z jednej a potem z drugiej strony. Po chwili ten sam mężczyzna zabrał torbę stojącą obok śpiącego i pośpiesznie oddalił się z miejsca zdarzenia. O w/w sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny, który niezwłocznie zlecił interwencję załodze radiowozu. W trakcie penetracji i rozpoznania sprawca został rozpoznany, zatrzymany i przewieziony do KRP II-celem rozliczenia.

W dniu 15 czerwca 2019 roku o godzinie 1:00 przy ulicy Rembielińskiej operator monitoringu miejskiego zaobserwował grupę nietrzeźwych mężczyzn zachowujących się agresywnie (spożywali alkohol, szarpali się). Wyżej wymienione osoby biły się, biegały po skrzyżowaniu i przesiadywały na przystanku Rembielińska 02. W pewnym momencie na przystanek autobusowy podjechał samochód marki Ford Mondeo, kierowany prawdopodobnie przez młodego nietrzeźwego mężczyznę (chwiał się). Kierowca wraz z pasażerem wysiedli z auta i między nimi a grupą doszło do bójki, w trakcie której został uszkodzony samochód od strony pasażera (skopany przez dwóch mężczyzn). O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny, który na miejsce zdarzenia wysłał załogę policji. W chwili przyjazdu patrolu wszyscy rozbiegli się.

W dniu 09 czerwca 2019 roku o godzinie 6:42 przy Alejach Jerozolimskich operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn siedzących na ławce i wciągających biały proszek. Podczas interwencji policji jeden z mężczyzn zaczął się oddalać miejsca zdarzenia, został zatrzymany. Po chwili drugi z mężczyzn rzucił się do ucieczki- też został zatrzymany. Z informacji policji wynika, że jeden z mężczyzn był poszukiwany.

W dniu 8 czerwca 2019 roku o godzinie 1:12 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zaobserwował mężczyznę mierzącego z przedmiotu, który przypominał karabin z lunetą, do przejeżdżających samochodów. Mężczyzna został zatrzymany przez natychmiast wysłany patrol policji i doprowadzony do KRP VII.

W dniu 7 czerwca 2019 roku o godzinie 14:43 przy ulicy Ząbkowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę trzech osób. Jeden z mężczyzn upada na chodnik- uderza głową i nie może oddalić się o własnych siłach. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VI. Interwencja karetki pogotowia i załogi policji.

W dniu 2 czerwca 2019 roku o godzinie 3:44 przy Alei Stanów Zjednoczonych operator monitoringu miejskiego zauważył trzy osoby, kobietę i dwóch mężczyzn. Jeden z mężczyzn korzysta z elektrycznej hulajnogi, a następnie pozostawia ją na środku jezdni- czym stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego. O powyższym zdarzeniu został powiadomiony radiooperator policji.

W dniu 2 czerwca 2019 roku o godzinie 1:45 w okolicy ulicy Grochowskiej 207 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych nietrzeźwych mężczyzn dewastujących rower Veturilo. Poinformowana Straż Miejska. Mężczyźni ci byli bardzo agresywni wobec załogi Straży, wezwano posiłki w postaci drugiej załogi. Mężczyźni zostali obezwładnieni i przewiezieni przez wezwaną przez drugi patrol Straży Miejskiej załogę policji do KRP Warszawa VII z zarzutem niszczenia mienia i znieważenia funkcjonariuszy.

W dniu 2 czerwca 2019 roku o godzinie 20:33 operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę wspinającego się po ścianie hotelu Marriott. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny i Służba Dyżurna Miasta.

Maj 2019

W dniu 23 maja 2019 roku o godzinie 00:04 przy ulicy Połczyńskiej na przystanku autobusowym operator monitoringu miejskiego zauważył osobę nieletnią stojącą naprzeciwko kiosku, odpowiadała ona rysopisowi przekazanemu przez oficera dyżurnego policji KP Bemowo. O zaistniałym fakcie został powiadomiony dyżurny, który wysłał na miejsce zdarzenia patrol policji. Do czasu przybycia na miejsce patrolu, operator cały czas obserwował młodą osobę. Po wykonanych czynnościach przez funkcjonariuszy- okazało się, że to osoba poszukiwana.

W dniu 20 maja 2019 noku o godzinie 11:00 na Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego zaobserwował mężczyznę leżącego na chodniku obok ławki. O zaistniałej sytuacji została powiadomiona Straż Miejsca. W trakcie oczekiwania na przyjazd patrolu SM, kilka osób podniosło mężczyznę na ławkę. Na miejsce przybył patrol SM, który bezzwłocznie  podjął reanimacje leżącego mężczyzny, po krótkiej chwili przybyła na miejsce również karetka pogotowia. Z powtórnego odtworzenia nagranego materiału operator monitoringu miejskiego, zauważył jak jeden z mężczyzn, który o 11:01 pomagał położyć mężczyznę na ławkę, podniósł z chodnika portfel, który wypadł z tylnej kieszeni leżącego. Przejrzał portfel i zabierając go ze sobą oddalił się z miejsca zdarzenia. Operator monitoringu miejskiego ponownie zawiadomił Straż Miejską o zaobserwowanej sytuacji, został wysłany kolejny patrol SM. Strażnicy Miejscy znaleźli u mężczyzny skradziony portfel. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do KRP VII.

W dniu 12 maja 2019 roku o godzinie 7:19 na przystanku autobusowym przy ulicy Światowida operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę leżącego a obok niego telefon komórkowy, podszedł drugi mężczyzna i zabrał telefon. Następnie wsiadł to tramwaju nr 2 i dojechał do ulicy Mehoffera i skierował się w stronę basenu. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny.

W dniu 11 maja 2019 roku o godzinie 20:52 przy ulicy Dereniowej operator  monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który wyrzucił wkład z pojemnika na śmieci, a betonową obudowę przewrócił na trawnik.  O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Ursynów.

W dniu 10 maja 2019 roku o godzinie 09:01 przy Placu Piłsudskiego operator monitoringu miejskiego zauważył jak mężczyzna wbiega z transparentem na pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej, o zaistniałym fakcie został niezwłocznie powiadomiony dyżurny KRP I. Mężczyzna został sprowadzony w asyście patrolu policji.

W dniu 09 czerwca 2019 roku o godzinie 6:42 przy Alejach Jerozolimskich operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn siedzących na ławce i wciągających biały proszek. Podczas interwencji policji jeden z mężczyzn zaczął się oddalać miejsca zdarzenia, został zatrzymany. Po chwili drugi z mężczyzn rzucił się do ucieczki- też został zatrzymany. Z informacji policji wynika, że jeden z mężczyzn był poszukiwany.

W dniu 7 czerwca 2019 roku o godzinie 14:43 przy ulicy Ząbkowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę trzech osób. Jeden z mężczyzn upada na chodnik- uderza głową i nie może oddalić się o własnych siłach. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VI. Interwencja karetki pogotowia i załogi policji.

W dniu 02 maja 2019 roku o godzinie 18:49 przy Dworcu Centralnym operator monitoringu miejskiego zauważył jak grupa mężczyzn pobiła i ukradła szalik mężczyźnie- idącemu w stronę centrum. O godzinie 19:01 ta sama grupa mężczyzn ukradła dwa szaliki i koszulkę innym mężczyznom. Obie sprawy zostały zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji.

W dniu 02 maja 2019 roku  godzinie 03:50 przy Rondzie Wiatraczna operator monitoringu miejskiego zaobserwował trzech mężczyzn. Jeden z nich popycha i uderza drugiego pięścią w głowę, mężczyzna spada z ławki. Trzeci mężczyzna kopie w głowę i uderza pięścią mężczyznę , który ponownie spada z ławki. Pobity mężczyzna podnosi się i oddala z miejsca zdarzenia. Interwencja załogi policji.

W dniu 01 maja 2019 roku o godzinie 15:43 przy ulicy Baśniowej operator monitoringu miejskiego zauważył jak młody mężczyzna kradnie z budynku flagę. O powyższym fakcie został poinformowany oficer dyżurny KRP III Ochota.

W dniu 01 maja 2019 roku o godzinie 01:20 przy ulicy Kleszczowej operator monitoringu miejskiego zauważył jak na przystanku autobusowym mężczyzna o ciemnej karnacji, wsiadając do autobusu- rzuca butelką, trafiając w głowę młodego mężczyznę, stojącego na przystanku. Zgłoszono dyżurnemu KP Włochy.

Kwiecień 2019

W dniu 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 2:05 na przystanku tramwajowym operator monitoringu miejskiego zauważył jak do śpiącego mężczyzny podchodzi drugi mężczyzna i dokonuje kradzieży. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I.

W dniu 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 06:00 przy Alei Krakowskiej we wnęce wjazdowej do posesji operator monitoringu miejskiego zauważył grupę osób- czterech mężczyzn i kobietę. Po chwili podchodzi do nich kolejny mężczyzna i klepie kobietę po plecach, kobieta odgraża się. Mężczyzna przystępuje do ataku, zadając kobiecie ciosy pięściami w twarz. Po chwili kobiecie udaję się oddalić z miejsca zdarzenia z jednym z towarzyszy. Sprawę zgłoszono KP Włochy. Interwencja patrolu zakończona wylegitymowaniem grupy.

W dniu 28 kwietnia 2019 roku o godzinie 18:45 przy ulicy Kasprowicza n a przystanku autobusowym operator monitoringu miejskiego zauważył śpiącą osobę, do której podszedł mężczyzna. Po chwili zaczął go okradać  i  oddalił się w kierunku Metra Młociny. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu.

W dniu 28 kwietnia 2019 roku o godzenie 08:01 przy Placu na Rozdrożu operator monitoringu miejskiego zauważył, jak kilku mężczyzn szarpie innego mężczyznę. Następnie uderzają go w twarz i tułów, odciągają go pod drzewo i tam jeszcze raz zostaje skopany. Powiadomiony został oficer dyżurny KRP I. Interwencja patrolu, który wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe.

W dniu 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 15:07 przed Urzędem Dzielnicy Wola operator monitoringu miejskiego zauważył jak mężczyźni przycinają gałęzie drzewa rosnącego w okolicach miejsca zwyczajowo zwanego Wyspa. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP IV.

W dniu 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 19:24 przy Placu Szembeka operator monitoringu miejskiego obserwował grupę sześciu osób spożywających alkohol. Wyżej wymieniona grupa podchodzi do mężczyzny siedzącego w bramie przy ulicy Kordeckiego, uderzają, kopią, podnoszą do góry, przeciągają za ręce w bramę obok, cała grupa wchodzi w bramę i znika z pola widzenia kamery. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VII. Interwencja policji poza zasięgiem kamer.

W dniu 22 kwietnia 2019 roku przy Alejach Jerozolimskich na wysokości domu handlowego Smyk operator monitoringu miejskiego zauważył grupę sześcioosobową, która wszczęła między sobą bójkę. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny.

W dniu 21 kwietnia 2019 roku o godzinie 0:55 przy skrzyżowaniu Grójecka -Niemcewicza operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn idących ulicą Grójecką. Jeden z nich podchodzi do zaparkowanych samochodów i sprawdza czy są one zamknięte. Po chwili wsiada do pojazdu marki Suzuki- od strony pasażera i wynosi mały przedmiot-  schowany pod kurtką. Całe zajście zostaje zgłoszone dyżurnemu KRP III.

W dniu 21 kwietnia 2019 roku o godzinie 00:53 przy ulicy Chrobrego PKP Włochy, operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn włamujących się do kiosku. Mężczyźni wyłamali roletę i po dwóch minutach uciekli z torbą kradzionego towaru. O powyższym fakcie został powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy.

W dniu 19 kwietnia 2019 roku o godzinie 19:16 na obszarze kamery Most Siekierkowski- operator monitoringu miejskiego zauważył łódź motorową płynącą po Wiśle- w stronę centrum. Na łodzi znajdowało się osiem osób, wszystkie osoby spożywały alkohol. Operator powiadomił dyżurnego Komisariatu Rzecznego , który wysłał załogę łodzi patrolowej. Interwencja patrolu.

W dniu 18 kwietnia 2019 roku o godzinie 15:14 przy skwerku w okolicy Dworca Śródmieście operator monitoringu miejskiego zauważył kobietę, która bije i kopie, leżącą drugą kobietę. O zaistniałym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP I.

W dniu 14 kwietnia 2019 roku o godzinie 05:12 przy ulicy Bohaterów Warszawy operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, którzy kradną pieczywo z wystawionych koszy  pod sklepem Top Market. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Ursus.

W dniu 14 kwietnia 2019 roku o godzinie 15:15 przy ulicy Malowniczej, operator monitoringu miejskiego zauważył nietrzeźwego mężczyznę, który odjeżdża na miejskim rowerze i ukrywa go na posesji przy ulicy Jana Muzykanta. Sprawa została zgłoszona oficerowi policji KP Włochy.

W dniu 14 kwietnia 2019 roku o godzinie 04:25 przy ulicy Żurawiej operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy kilkoma osobami. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I.

W dniu 13 kwietnia 2019 roku o godzinie 20:55 przy ulicy Korkowej operator monitoringu miejskiego zauważył jak młody mężczyzna rzuca podpalone race- na parkingu, tuż przy samochodach tam zaparkowanych. Sprawa zgłoszona oficerowi policji.

W dniu 13 kwietnia 2019 roku o godzinie 1:50 przy ulicy Dickensa operator monitoringu miejskiego zauważył kobietę i mężczyznę, którzy szarpali się między sobą, następnie dochodzi do bójki między nimi. Mężczyzna dusząc kobietę za szyję- wyciągnął telefon komórkowy. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji.

Marzec 2019

W dniu 28 marca 2019 roku o godzinie 0:50 przy Pasażu Wisławy Szymborskiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę siedmiu osób- pod pływem alkoholu i bijących się. Sprawa została zgłoszona oficerowi dyżurnemu policji. Interwencja patrolu.

W dniu 24 marca 2019 roku o godzinie 23:40 na skwerze przy Urzędzie Dzielnicy (ulica Nowogrodzka i Poznańska) operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn, z których jeden zaczął kopać bić w głowę drugiego. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I. Sprawca został zatrzymany przez policję i wraz z poszkodowanym przewieziony do KRP I.

W dniu 24 marca 2019 roku o godzinie 00:52 przy ulicy Grójeckiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę młodych ludzi: trzy kobiety trzech mężczyzn. Jeden z mężczyzn zaczął kopać w wiatę przystanku a następnie przewracać betonowe kosze naśmieci. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP III Ochota.

W dniu 24 marca 2019 roku o godzinie 5:12 przy ulicy Wrocławskiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn stojących obok stacji Veturillo. Jeden z nich trzymał trzy reklamy z wyjęte z rowerów a drugi odrywał kolejną i przekazywał koledze. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny. Mężczyźni udali się po piwo do pobliskiego sklepu i oddalili się w kierunku ulicy Baltona.

W dniu 23 marca 2019 roku o godzinie 3:05 przy skrzyżowaniu Rzymowskiego- Gotarda operator monitoringu miejskiego zauważył grupę pięciu młodych mężczyzn, która dokonała pobicia kierowcy taksówki MyTaxi. Mężczyzna wcześniej robił zakupy w sklepie Alkohole Świata. O powyższym fakcie został powiadomiony operator KRP II. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani.

W dniu 23 marca 2019 roku o godzinie 22:34 przy ulicy Modlińskiej pod sklepem monopolowym operator monitoringu miejskiego zauważył grupę młodych osób podchodzi osoba z przedmiotem przypominającym karabin. Dochodzi do bójki, dołączają się inne osoby. Interwencja trzech patroli policji.

W dniu 23 marca o godzinie 01:1 przy sklepie monopolowym Zbyszko na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Warszawy i Rakietników operator monitoringu zauważył że w grupie czterech osób dochodzi do przepychanek, po chwili wywiązuje się bójką. Interwencja załogi policji zakończyła się pouczeniem.

W dniu 22 marca 2019 roku o godzinie 3:50 przy ulicy Reymonta na przystanku autobusowym metro Wawrzyszew operator monitoringu miejskiego zauważył szarpaninę pomiędzy kilkoma osobami. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP V. Uczestnicy zajścia rozeszli się przed przybyciem patrolu.

W dniu 19 marca 2019 roku o godzinie 2:38 przy ulicy Marszałkowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który wykopał z zabezpieczenia rower Veturilo i odjechał na nim ze znajomymi w kierunku Ronda Dmowskiego. Grupa została zatrzymana przez policję po interwencji operatora. Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

W dniu 17 marca 2019 roku o godzinie 23:30 przy ulicy Jana Pawła II na przystanku autobusowym operator monitoringu miejskiego zauważył śpiącego mężczyznę. Do mężczyzny przysiada się drugi mężczyzna i zabiera mu plecak. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny.

W dniu 17 marca 2019 roku o godzinie 1:42 przy ulicy Grójeckiej operator monitoringu miejskiego zauważył czterech młodych mężczyzn, którzy zaczęli malować graffiti na elewacji budynku następnie kontynuowali swoje malunki na wiacie przystankowej tablicach informacyjnych. Zostali ujęci przez patrol.

W dniu 17 marca 2019 roku o godzinie 4:16 operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy pięcioma mężczyznami. Został powiadomiony oficer dyżurny KRP I.

W dniu 16 marca 2019 roku o godzinie 23:09 przy ulicy Targowej pod sklepem monopolowym operator monitoringu miejskiego zauważył jak mężczyzna uderza i następnie kopie, przewraca na ziemie innego mężczyznę. Zaatakowany mężczyzna podnosi się i zaczyna się bronić. O powyższym fakcie zostaje powiadomiony oficer dyżurny KRP VI. Interwencje wobec obu mężczyzn podjęli funkcjonariusze policji z grupy zabezpieczającej powrót kibiców z meczu.

W dniu 16 marca 2019 roku o godzinie 6:00 przy ulicy Mazowieckiej operator monitoringu miejskiego zaważył bójkę pomiędzy mężczyznami. Interwencja dwóch patroli policji.

W dniu 14 marca 2019 roku o godzinie 1:35 przy ulicy Nowy Świat pod sklepem Świat Alkoholi operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy mężczyznami. Został powiadomiony operator dyżurny KRP I. Mężczyźni rozeszli się przed przybyciem patrolu policji.

W dniu 03 marca 2019 roku o godzinie 7:38 pod wiatą przystanku autobusowego przy ulicy Fieldorfa  operator monitoringu miejskiego zaobserwował dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Po krótkim czasie podchodzi do nich jeszcze dwóch mężczyzn i dochodzi do szarpaniny i pobicia jednego z mężczyzn , który doznaje urazu dłoni i twarzy. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VII. Policjanci podczas interwencji opatrzyli dłoń mężczyzny.

W dniu 3 marca 2019 roku o godzinie 5:55 przy ulicy Żeromskiego operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn wysiadających z samochodu osobowego i zaczęło bić mężczyznę siedzącego na przystanku autobusowym. Jeden z napastników użył gazu pieprzowego wobec poszkodowanego. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu KRP V.

W dniu 02 marca 2019 roku o godzinie 6:21 przy ulicy Zielenieckiej pod wiatą przystanku autobusowego operator monitoringu miejskiego zauważył śpiącego mężczyznę. Po chwili do śpiącego podchodzi drugi mężczyzna i wyciąga mu z kieszeni telefon komórkowy. Mężczyzna oddala się w towarzystwie kobiety ulica Grochowską. Śpiący mężczyzna wsiada do autobusu numer 135 i odjeżdża w kierunku Ronda Wiatraczna.  O zaobserwowanym zdarzeniu zostaje poinformowany oficer dyżurny KRP VII. Interwencja policji poza zasięgiem kamer.

Luty 2019

W dniu 24 lutego 2019 roku o godzinie 2:30 na skrzyżowaniu Nowy Świat Chmielna operator monitoringu miejskiego zauważył szarpaninę pomiędzy dwoma mężczyznami, która po kilku chwilach przekształciła się w bójkę pomiędzy około ośmioma osobami.

W dniu 23 lutego 2019 roku o godzinie 1:40 ma schodach przed wejściem do banku Millenium przy ulicy Radzymińskiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn jak wciągali biały proszek z poręczy. Interwencja załogi policji.

W dniu 23 lutego 2019 roku o godzinie 00:50 przy ulicy Chruściela operator monitoringu miejskiego zauważył jak kilku mężczyzn wyrzuca wkłady metalowe z koszy na śmieci. Interwencja policji.

W dniu 23 lutego 2019 roku o godzinie 20:58 przy ulicy Lucerny Widoczna na stacji PKP Anin  operator monitoringu miejskiego zauważył kobietę, która pisała wulgarne wyrazy na  ścianie budynku. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Wawer.

W dniu 17 lutego 2019 roku o godzinie 22:03 na Osiedlu Kobielska operator monitoringu miejskiego zaobserwował czterech mężczyzn siedzących na ławce i palących coś w fifkach przekazując sobie nawzajem. Został powiadomiony oficer dyżurny KRP VII, na widok zbliżającego się radiowozu, jeden z mężczyzn wyjął coś z saszetki, podał drugiemu, który schował przedmiot za betonowym koszem na śmieci wraz z innym przedmiotem, który wyjął z kieszeni swojej kurtki. O sytuacji został powiadomiony radiooperator policji. Interwencja policji, mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat policji.

W dniu 17 lutego 2019 roku o godzinie 00:13 przy ulicy Zagłoby operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn wciągających nosem substancje odurzające. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Ursus.

W dniu 17 lutego 2019 roku na skrzyżowaniu ulic Wileńskiej i Szwedzkiej operator monitoringu miejskiego zaobserwował grupę 8-9 osobową, która wychodziła z salonu gier Futura. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do wymiany zdań i następnie do bójki. Jeden z członków grupy zostaje skopany na ulicy Wileńskiej, drugi na chodniku przy ulicy Szwedzkiej, trzeciemu udaje się uciec w kierunku ulicy Równej. Po chwili mężczyźni wracają na ulicę Wileńską i biją następnego z mężczyzn, który po chwili podnosi się i o własnych siłach przechodzi na torowisko przy Alei Solidarności. Przechodzień podnosi mężczyznę, który wcześniej leżał na chodniku opiera go o barierki. Sprawcy wracają rozmawiają z poszkodowanym i razem idą ulicą Wileńską. Po raz kolejny mężczyzna zostaje uderzony tym razem wpada pomiędzy zaparkowane samochody. Sprawcy widzą nadjeżdżającą załogę policji -uciekają. Interwencja policji i karetki pogotowia.

W dniu 16 lutego 2019 roku o godzinie 00:50 na przystanku MZA przy ulicy Saskiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn siedzących pod wiatą przystankową, jeden z nich był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Pierwszy mężczyzna przeszukał nerwowo plecak nietrzeźwego mężczyzny oraz jego kieszenie- kradnie przedmioty, przekłada je do kieszeni swojej kurtki. Została powiadomiona Straż Miejska- interwencja patrolu 00:55.

W dniu 16 lutego 2019 roku o godzinie 23:52 przy ulicy Grochowskiej, operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn udających się w stronę wózków stojących pod sklepem Lidl. Po chwili mężczyźni odjeżdżają dwoma wózkami i znikają podlaskiej bramie. Po kilku minutach wychłodzą z załadowanymi metalowymi rurami-wózkami. Został powiadomiony oficer dyżurny KRP VII policji, podczas interwencji zatrzymano dwóch mężczyzn, trzeci zniknął z pala widzenia kamery.

W dniu 15 lutego 2019 roku o godzinie 11:20 przy ulicy Bakalarskiej operator monitoringu miejskiego obserwował osoby handlujące papierosami bez akcyzy. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy. We wskazanym przez operatora miejscu zabezpieczono papierosy i zatrzymano osobę.

W dniu 15 lutego 2019 roku o godzinie 23:43 przy ulicy Panny Wodnej operator monitoringu zauważył jak dwaj młodzi mężczyźni wytoczyli betonowy kosz na śmieci, a po kilku minutach rozeszli się w różnych kierunkach w ulice Zasobną i Szereniawską. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny policji.

W dniu 15 lutego 2019 roku o godzinie 6:27 operator monitoringu miejskiego zauważył w okolicy Ronda Wiatraczna grupę czterech osób. Jeden z mężczyzn zachowywał się bardzo agresywnie, zaczepiał przechodniów i wymachiwał rękoma. O godzinie 6:35 szarpie przechodnia, przewraca na jezdnię, kopie i bije. Następnie ucieka w kierunku pętli tramwajowej. O godzinie 6:45 agresywny mężczyzna przemieszcza się Grochowską w kierunku ulicy Kaleńskiej, wybiega na jezdnię, wyrzuca metalowe wkłady z koszy na jezdnię wprost przed nadjeżdżające pojazdy, kopie w witryny sklepów. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VII oraz operator Straży Miejskiej.

W dniu 13 lutego 2019 roku o godzinie 2:50 wzdłuż Alei Solidarności w kierunku ulicy Młynarskiej operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który podniósł szklana butelkę i rozbił ją na widok idącego z naprzeciwka mężczyzny. Trzymając w ręku rozbitą butelkę atakuje go, mężczyzna broniąc się uderza go nogą a w ręku trzyma nóż. Napastnik ucieka w osiedle. O zaistniałym zdarzeniu zostaje poinformowany oficer dyżurny policji.

W dniu 10 lutego 2019 roku o godzinie 01:05 na przystanku Rondo Żaba operator monitoringu miejskiego zauważył agresywnie zachowującego się mężczyznę, który szarpał, podduszał młodą kobietę. W międzyczasie mężczyzna próbował wybić szybę na przystanku oraz wielokrotnie skopał kosz na śmieci. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny.

W dniu 09 lutego 2019 o godzinie 2:43 na ulicy Nowy Świat operator monitoringu miejskiego zaobserwował bojkę pomiędzy kilkoma osobami. O wyżej wymienionym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny.

W dniu 08 lutego 2019 roku o godzinie 22:35 zauważyłem grupę osób przy ulicy Brzeskiej przy sklepie całodobowym operator monitoringu miejskiego zauważył grupę osób pomiędzy, którymi dochodzi do szarpaniny. Część grupy cztery osoby oddalają się ulicą Ząbkowską, reszta przemieszcza się na przystanek Ząbkowska 04 i po raz kolejny dochodzi do bójki. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP V.

W dniu 07 lutego 2019 roku o godzinie 3:52 na ulicy Mazowieckiej operator monitoringu miejskiego zaobserwował bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I, przed przybyciem patrolu policji uczestnicy bójki rozeszli się.

W dniu 07 lutego 2019 o godzinie 1:37 przy szkole podstawowej na ulicy Architektów operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który przewraca kosz na śmieci. Zdarzenie zgłoszone operatorowi Straży Miejskiej,  obserwowana osoba oddaliła się, interwencja odwołana.

W dniu 07 lutego 2019 roku o godzinie 19:14 przy Alei Stanów Zjednoczonych operator monitoringu miejskiego zaobserwował bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. Mężczyźni okładali się pięściami, popychali po czym przewrócili się jeden na drugiego. O powyższym zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 07 lutego 2019 roku o godzinie 23:40 przy ulicy Chrobrego Popularna operator monitoringu miejskiego zaobserwował przy peronie stacji PKP młodych mężczyzn malujących sprayem po rozkładzie jazdy pociągów oraz po metalowych słupach.  Została powiadomiona Straż Miejska. Jeden z mężczyzn został zatrzymany przez patrol.

W dniu 07 lutego 2019 roku o godzinie 9:40 przy ulicy Chrobrego Popularna operator monitoringu miejskiego zaobserwował trzech mężczyzn, którzy malowali po ścianach sprayem oraz wywracali kosze na śmieci. Po dłuższej chwili zaczęli przewracać kosze na śmieci.

W dniu 05 lutego 2019 roku o godzinie 3:36 przy ulicy Mehoffera i Światowida operator monitoringu miejskiego zaobserwował jak dwóch mężczyzn maluje sprayem napisy na szybie wiaty przystankowej. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu KRP Białołęka.

W dniu 05 lutego 2019 roku o godzinie 1:07 przy ulicy Smolnej operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji. Sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem patrolu policji.

W dniu 03 lutego 2019 roku o godzinie 3:39 przy skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i Bora Komorowskiego, operator monitoringu miejskiego zaobserwował śpiącego mężczyznę na ławce wiaty przystanku autobusowego, w kierunku trasy Siekierkowskiej. Do w/w mężczyzny podchodził trzy razy młody, ubrany w czarną kurtkę z kapturem mężczyzna i za każdym razem wyciągał coś śpiącemu z torby. O zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP VII.

W dniu 03 lutego 2019 roku o godzinie 1:56 operator monitoringu miejskiego zauważył idących ulicą mężczyzn i kobietę ulicą Inżynierską w kierunku ulicy Małej. Jeden z mężczyzn wyciąga puszkę z farbą i na wysokości numeru 10 zaczyna malować po ścianie budynku, następnie wszyscy udają się na ulicę Sawinkową, gdzie kontynuują niszczenie elewacji budynków. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny VI  KRP oraz Straż Miejską. Sprawcy dewastacji skręcili w ulicę Brechta.

W dniu 03 lutego 2019 roku o godzinie 00:42 przy skwerze koło ulicy Wspólnej i Brata Alberta operator monitoringu miejskiego zauważył parę- kobietę około 30 lat i mężczyznę około 45 lat, jak zażywają narkotyki wciągając je na zmianę fifką. Następnie mężczyzna spożył piwo. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji.

W dniu 03 lutego 2019 roku o godzinie 01:24 przy ulicy Krakowskie Przedmieście operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę kilkuosobowej grupy osób. O zaistniałym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP I.

W dniu 03 lutego 2019 roku o godzinie 01:11 przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Pileckiego operator monitoringu miejskiego zauważył  dwóch młodych mężczyzn, którzy malują po fasadzie budynku znajdującym się za przystankiem autobusowym Centrum Onkologii. O zaistniałym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KP Ursynów. Mężczyźni oddalili się ulicą Dembowskiego przed przybyciem patrolu policji.

W dniu 02 lutego o godzinie 23:59 przy pętli Szczęśliwicka operator monitoringu miejskiego zauważył grupę pięciu osób spożywających alkohol, mężczyźni następnie przewracali pojemniki na piasek oraz przenośną toaletę Toy-Toy. Zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu KRP III.

W dniu 01 lutego 2019 roku o godzinie 01:35 przy ulicy Chrobrego operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn rozwieszających prześcieradło z wulgarnymi, obraźliwymi  napisami (nad wiaduktem przy ulicy Globusowej). O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy.

W dniu 01 lutego 2019 roku o godzinie 23:13 przy skrzyżowaniu ulicy KEN i Ghandi operator monitoringu miejskiego zauważył grupę osób, jeden z mężczyzn zachowywał się agresywnie w stosunku do pozostałych osób (był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu). W  pewnym momencie mężczyzna zaatakował drugiego mężczyznę uderzając go w twarz. Wywiązała się bójka w wyniku, której agresor został powalony na ziemię. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KRP Ursynów. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji.

Styczeń 2019

W dniu 29 stycznia 2019 roku o godzinie 14:50 na skrzyżowaniu ulic Radiowa i Powstańców Śląskich operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, którzy przemieszczając się w kierunku skrzyżowania Powstańców Śląskich- Wrocławska podchodzą do samochodów  zaparkowanych wzdłuż ulicy i próbują otwierać drzwi chwytając za klamkę.  W jednym z pojazdów udaje im się otworzyć przednia maskę i wyjąć akumulator ze środka, który następnie schowali do białej reklamówki. Operator powiadomił oficera dyżurnego o zaistniałej sytuacji, który wysłał na miejsce załogę policji. Sprawcy kradzieży uciekają w kierunku ulicy Pirenejskiej na widok nadjeżdżającego radiowozu. Właściciel samochodu osobowego potwierdził kradzież akumulatora.

W dniu 27 stycznia 2019 roku o godzinie 4:39 na ulicy Mazowieckiej  operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę między dwiema osobami. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji, uczestnicy bójki rozeszli się.

W dniu 27 stycznie 2019 roku o godzinie 23:34 przy ulicy Globusowej operator monitoringu miejskiego zaobserwowała młodego mężczyznę z dużym nożem kuchennym. Mężczyzna podbiega do innego mężczyzny i podczas rozmowy kieruje ostrze noża w stronę twarzy . O zaistniałej sytuacji zostaje powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy. Obaj mężczyźni po krótkiej rozmowie rozchodzą się.  Mężczyzna oddala się ulicą Zdobniczą.

W dniu 27 stycznia 2019 roku o godzinie 3:51 przy skrzyżowaniu Nowy Świat -Foksal operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. Mężczyźni zadawali sobie ciosy nogami i rękami. Został powiadomiony oficer dyżurny policji.

W dniu 27 stycznia 2019 roku o godzinie 22:05 przy ulicy Emilii Plater przy zejściu do podziemi operator monitoringu miejskiego zauważył bójkę dwóch osób. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny policji. Uczestnicy zajścia przed przybyciem patrolu rozeszli się.

W dniu 25 stycznia 2019 roku o godzinie 23:54 przy ulicy Chrobrego operator monitoringu miejskiego zaobserwował czterech mężczyzn zachowujących się agresywnie. Między mężczyznami doszło do bójki. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer policji KP Włochy.

W dniu 19 stycznia 2019 roku o godzinie 4:00 na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich –Radiowa operator monitoringu miejskiego zaobserwował młodego mężczyznę, który malował skrzynkę elektryczną. Następnie pomalował sprayem przystanek autobusowy przy ulicy Radiowej i udał się na ulicę Hery gdzie pomalował kolejny przystanek autobusowy. Następnie oddalił się w kierunku Dywizjonu 303 i zniknął z zasięgu kamer. Na miejsce zdarzenia dyżurny komisariatu wysłał załogę patrolową.

W dniu 17 stycznia 2019 roku o godzinie 00:29 przy Placu Zawiszy operator monitoringu miejskiego zauważył starszego mężczyznę, który chodził i rozgadał się i sprawiał wrażenie zagubionego, zdezorientowanego.  Na miejsce przyjechała załoga policji i Straży Miejskiej. Pan został odwieziony do syna i oddany za pokwitowaniem.

W dniu 13 stycznia 2019 roku o godzinie 4:27 przy ulicy Okopowej operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który kradł płyn do spryskiwaczy ze stacji paliw Circle K. O powyższym zdarzeniu został poinformowany oficer dyżurny KRP IV – Wola.

W dniu 13 stycznia 2019 roku o godzinie 4:50 przy ulicy Żelaznej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch pijanych mężczyzn, którzy wyrywali stojące przed budynkiem dwie flagi reklamowe. Przy ulicy Chmielnej wrzucili je za ogrodzenie. Powyższe zdarzenie zostało zgłoszone oficerowi dyżurnemu policji.

W dniu 12 stycznia 2019 roku o godzinie 23:30 przy pętli MZK w Alei Krakowskiej operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, którzy kopali się i przepychali, jeden z nich przewrócił i dusił drugiego mężczyznę. Po czym napastnik rozebrał się do pasa i oddalił z miejsca zdarzenia pozostawiając część odzieży i inne rzeczy. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy.

W dniu 12 stycznia 2019 roku o godzinie 6:43 przy ulicy Bohaterów Warszawy operator monitoringu miejskiego zauważył starszego mężczyznę spożywającego alkohol w zaparkowanym samochodzie- marki FORD. Po kilku minutach  mężczyzna odjechał autem. O zaistniałej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny KP Ursus.

W dniu 7 stycznia 2019 roku o godzinie 2:00 na ulicy Targowej operator monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który bił kobietę. Szarpał ją, przewracał, ciągnął za włosy. Powyższy fakt został zgłoszony do dyżurnego KRP VI. Interwencja trzech załóg policji , i karetki pogotowia ratunkowego.

W dniu 7 stycznia 2019 o godzinie 22:27 operator monitoringu miejskiego zauważył ubranego w żółtą odblaskową kamizelkę. Mężczyzna trzymał w ręku wiaderko a druga ręką malował napisy na pomniku Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Mężczyzna oddalił się w stronę Placu Małachowskiego. Za słupem ogłoszeniowym zdjął kamizelkę odblaskową i poszedł w stronę hotelu Sofitel. Wszedł do środka. Został powiadomiony oficer dyżurny. Sprawca został ujęty przez patrol policji.

W dniu 6 stycznia 2019 roku o godzinie 01:29 przy ulicy Chrobrego operator monitoringu miejskiego zauważył trzech mężczyzn włamujących się do kiosku Ruchu. Mężczyźni wyłamali roletę antywłamaniową a następnie jeden z nich wszedł do środka i wyrzucał towar z kiosku. Po chwili dołączyło do nich czterech kolejnych mężczyzn, którzy również pomagali w kradzieży. Cała grupa oddaliła się ze skradzionymi rzeczami w kierunku ulicy Świerszcza. O zdarzeniu został powiadomiony oficer dyżurny KP Włochy. Interwencja załogi policji.

W dniu 01 stycznia 2019 roku o godzinie 02:40 przy ulicy Łasińskiej operator monitoringu miejskiego zauważył grupę mężczyzn (około 10 osób). Po kilku minutach pomiędzy nimi doszło do wymiany zdań, szamotaniny i bójki. O zdarzeniu został poinformowany dyżurny KP, na miejsce przyjechał patrol policji.

W dniu 01 stycznia o godzinie 00:10 przy na przystanku autobusowym (na ulicy Chrobrego) operator monitoringu miejskiego zaobserwował, jak dwóch mężczyzn tłucze butelki rzucając nimi na jezdnię, a następnie podpala petardy i również rzuca na jezdnię. O całym zdarzeniu została poinformowana Straż Miejska.

Zestawienia 2018

Zdarzenia zarejestrowane przez pracowników centrów oglądowych ZOSM w 2018 roku.

ZOSM ZDARZENIA 2018

 

Zestawienie zdarzeń zgłoszonych do Straży Miejskiej i Policji w latach 2017-2018.

MONITORING ZDARZENIA WYKRES 2018-2017 2

MONITORING ZDARZENIA WYKRES ZBIORCZY 2018-2017 1

 

Zestawienia 2017

Poniżej zestawienie zdarzeń zgłoszonych przez operatorów monitoringu miejskiego- Policji i  Straży Miejskiej z centrów poglądowych ZOSM w 2017 roku.

ZOSM ZDARZENIA 2017 rok

 

Tutaj  wykres zdarzeń zgłoszonych do Policji i Straży Miejskiej
przez pracowników monitoringu miejskiego  w 2016 / 2017 roku.

 

MONITORING ZDARZENIA WYKRES 2016-2017 1